Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?
Gdy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego typu urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja miłująca druga połowa lub Twoi wariaccy i humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory i wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – atuty
Jeśli wczasy są na plaży, na kempingu lub ewentualnie podobnych okolicznościach – wiele osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi mogą przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a bardzo dobre jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek tematem. To także całe mnóstwo idealnego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są znacznie bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody i bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Dosadnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi naturalnie nie trzeba z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Jednakże w pewnych sytuacjach niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszelkich są wystarczająco oczywiste np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, dbać o bezbłędnie gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Finalnie jednak przyjaciółka nie zapewni Ci tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama wobec tego zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.